Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/michalspess/gymF/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Sztuki walki dla kobiet Wrocław - Kickboxing, MMA Dla Dziewczyn - GYM-FIGHT

Sztuki walki cieszą się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko wśród mężczyzn, ale także i wśród kobiet. Umiejętność samoobrony, sportowa rywalizacja, szczupła sylwetka – to najczęstsze przyczyny, dla których także i kobiety w różnym wieku decydują się na trenowanie sztuk walki. Aikido, krav maga, kickboxing  – to sztuki walki, które stosunkowo często wybierane są przez przedstawicielki płci pięknej.

Sztuki walki dla kobiet. Zapomnij o nudnych zajęciach grupowych!

Dlaczego sztuki walki dla kobiet to dobry pomysł? Wiele kobiet uczestniczy w zajęciach grupowych typu aerobic czy zumba. Z czasem jednak takie zajęcia, zwłaszcza monotonne układy podczas aerobicu, mogą się po prostu znudzić. Tymczasem sztuki walki dla kobiet to gwarancja adrenaliny. Jeśli nudzą Cię spokojne zajęcia na sali gimnastycznej, szukasz sportowej rywalizacji, zdecydowanie powinnaś wziąć pod uwagę sporty walki dla kobiet. Nieważne, czy chcesz cieszyć się po prostu dobrą kondycją, schudnąć czy może nauczyć się technik samoobrony, sztuki walki dla dziewczyn mogą Cię zainteresować. Przyjdź chociaż raz na trening i przekonaj się sama, czy ta aktywność nie przypadnie Ci do gustu.

Sporty walki dla kobiet. Zmienia się nie tylko ciało, ale i psychika

Systematyczne treningi sportowe mają ogromny wpływ na wygląd i kondycję naszego ciała. To jednak nie wszystko. Sporty walki dla kobiet nie pozostają bez znaczenia także dla psychiki trenujących dziewczyn. Jeśli np. zdecydujesz się ma kickboxing dla dziewczyn, możesz być pewna, że podczas intensywnych treningów nie raz będziesz musiała pokonać swoje bariery. Sztuki walki dla dziewczyn pozwolą Ci zmniejszyć poziom stresu. Intensywny grupowy trening to gwarancja rozładowania negatywnych emocji wywołanych stresującymi sytuacjami w życiu prywatnym i zawodowym.

Warto wspomnieć także i o tym, że kobiety trenujące sztuki walki i potrafiące w razie potrzeby obronić się przed napastnikiem są bardziej pewne siebie, wzrasta także ich poczucie bezpieczeństwa. To kolejny bardzo ważny argument za tym, aby osobiście przetestować sztuki walki dla dziewczyn.

Kickboxing dla kobiet. Dlaczego warto?

Jeśli chodzi o popularne sztuki walki dla kobiet, dużym zainteresowaniem cieszy się kickboxing. Czy kickboxing dla kobiet to dobry pomysł? Zdecydowanie tak! Podczas treningu można nauczyć się ciosów bokserskich i kopnięć. Oczywiście trenerzy zwracają uwagę na technikę. Pamiętaj, że kickboxing dla dziewczyn nie oznacza bynajmniej, że musisz od razu brać udział w walce. Tę coraz bardziej popularną dyscyplinę możesz także uprawiać w sposób rekreacyjny.

Dlaczego powinnaś sprawdzić, czy kickboxing dla dziewczyn to dyscyplina sportu dla Ciebie? Warto zaznaczyć, że chodzi w tym przypadku o sport walki, który czerpie z wielu innych dyscyplin sportowych. W praktyce oznacza to, że kickboxing to trening ogólnorozwojowy, który wpłynie na Twoje ciało wielowymiarowo. Nie tylko poznasz techniki typowe dla tego sportu walki, ale także poprawisz swoją kondycję i ogólną mobilność ciała. Regularne treningi pozwolą Ci także rozwinąć koncentrację i refleks.

W Klubie Sportowym Gym-Fight Wrocław (ul. Ruska 47) działa sekcja kickboxingu tylko dla kobiet. Zajęcia te pozwalają nabrać pewności siebie, poczuć się pewniej.
Intensywna forma zajęć świetnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej, a trening kopnięć i ciosów kształtuje i wzmacnia mięśnie pośladków, kręgosłupa i pleców.
Zajęcia prowadzone są przez instruktorki, aktywne zawodniczki kickboxingu, walczące zawodowo. Ich doświadczenie i wiedza zdobywana latami pomogą każdej kobiecie osiągnąć cel i poczuć się lepiej.
Nie stosujemy ograniczeń wiekowych, umiejętnie dostosowujemy intensywność zajęć do umiejętności. Prowadzimy zajęcia grupowe i treningi indywidualne.