Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/michalspess/gymF/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5753
Dobry Trener Personalny Wrocław - Indywidualne Treningi - GYM-FIGHT

Trening Personalny

Autorski program szkoleniowy Gym-Fight System

FIGHT SYSTEM

To pięciostopniowy program treningów przygotowany i dostosowany dla osoby ćwiczącej z uwzględnieniem jej predyspozycji. Rafał Petertil po przeanalizowaniu procesu szkolenia sportowców wyczynowych kickboxingu stworzył na tej podstawie system treningowy, który może posłużyć także osobom ćwiczącym rekreacyjnie.

Łączy on najlepsze i najskuteczniejsze metody szkolenia sportowców w połączeniu z tradycyjnym treningiem i najnowszymi badaniami z zakresu teorii i fizjologii sportu.

Innymi słowy – to, co sprawdza się na sportowcach, sprawdzi się także na amatorach, ważne jest tylko skalowanie obciążeń, częstotliwości i intensywności ćwiczeń.

Fight System odbiega od typowych treningów fitness, które często opierają się na komercji i utrzymywaniu klienta przy klubie, nie zważając na wyniki.

TRENUJ W GRUPIE LUB INDYWIDUALNIE

Osoby, które chciałyby zacząć trenować sporty walki, a nie są już nastolatkami, często nie czują się dobrze na treningach w dużych grupach. Obowiązki służbowe i często wysoka pozycja zawodowa nie pozwalają na trening w sztywno ustalonych godzinach. Oferta Fight-System jest skierowana do takich właśnie osób, ponieważ treningi odbywają się indywidualnie lub w małych grupach.

SPARUJ Z RYWALAMI NA SWOIM POZIOMIE

W szkoleniu korzystamy z ćwiczeń z partnerem, walk zadaniowych, ćwiczeń fragmentów walki, sparingów dostosowanych do umiejętności i zaawansowania klientów.

SPRAWDZONE METODY TRENINGU

Dodatkowo używamy metod przetestowanych i sprawdzonych na zawodnikach Klubu Sportowego Gym-Fight Wrocław, którzy stanowią czołówkę krajową i międzynarodową.

Fight System to również treningi na workach, tarczach, poduchach, łapach bokserskich, zaplanowane, metodycznie ułożone z uwzględnieniem progresji i celów ćwiczących.

Nasz trening nierozerwalnie łączy się także z treningiem funkcjonalnym, w którym wykorzystujemy przede wszystkim tradycyjne rosyjskie odważniki – kettlebell.

Rafał Petertil – autor Fight System

Od 14 roku życia uprawiał sporty walki, najpierw taekwodo, potem kickboxing.

W obydwu dyscyplinach odniósł szereg sukcesów, zdobywając medale na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Przez wiele lat był reprezentantem Polski. Kickboxing to również zawodowe walki, których stoczył 42,  w tym 3 przegrał. W 2008 r. zdobył tytuł zawodowego Mistrza Świata K1, walczył i trenował w Tajlandii, Holandii, Irlandii i w wielu innych miejscach. Wszędzie z zapałem uczył się nowych metod treningowych, by wykorzystywać je w trakcie swoich przygotowań. W 2014 r. oficjalnie pożegnał się z karierą zawodnika i skupił się  na kształceniu zawodników w swoim klubie. Obecnie jest trenerem w Klubie Sportowym Gym-Fight Wrocław, gdzie trenuje zawodników i prowadzi zajęcia grupowe z kickboxingu dla amatorów.

Podopieczni Rafała regularnie wygrywają na wszystkich arenach Polski i świata,zdobyli złote medale Mistrzostw Świata, Europy i odnosili zwycięstwa w walkach zawodowych najlepszych organizacji w Polsce i na świecie.

Właśnie na bazie tych wszystkich doświadczeń i w odpowiedzi na zapotrzebowanie komercyjnych klientów Gym-Fight powstał unikalny system treningów personalnych.

Jeśli jesteś zainteresowany tą formą treningu wystarczy, że umówisz się na pierwsze spotkanie z trenerem.
Napisz: gymfight@interia.pl

Zadzwoń: +48 509 105 157

… lub przyjdź do naszego klubu i umów się poprzez recepcję.

Koszt treningu:

  • 150,00 za 1 godzinę – 1 osoba
  • 250,00 za 1 godzinę – 2 osoby
  • 300,00 za 1 godzinę  – 3 osoby