KICKBOXING

Zajęcia grupowe sportów walki o zróżnicowanych stopniach zaawansowania.

CO ZYSKUJESZ TRENUJĄC

KICKBOXING?

 • pewność siebie,
 • umiejętność samoobrony,
 • sylwetkę,
 • sprawność fizyczną,
 • zabawę i odstresowanie od codzienności.

DLACZEGO GYM-FIGHT?

 • 25 lat doświadczenia,
 • metodyka nauczania według umiejętności ćwiczących,
 • bezpieczeństwo zajęć,
 • kontakt z mistrzami sportu,
 • doświadczeni instruktorzy, stosujący najnowsze metody treningowe,
 • grupy rekreacyjne z podziałem na wiek,
 • możliwość rozwoju sportowego z udziałem w zawodach  sportowych na każdym szczeblu
 • (ligi, mistrzostwa Polski, gale zawodowe, puchary i mistrzostwa świata i Europy)
 • licencja Polskiego Związku Kickboxingu,.
}

Kiedy ćwiczymy?

Zajęcia grupowe sportów walki  odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu, zgodnie z harmonogramem. Trening trwa godzinę.

p

Nowe Grupy

W Gym-Fight  we wrześniu i w styczniu  powstają nowe, początkujące grupy, do których można dołączyć w dowolnym czasie.

Opłaty

Opłata miesięczna  upoważnia do uczestnictwa w treningach grupowych i do korzystania z siłowni i sali bokserskiej bez ograniczeń.

Trening indywidualny

Istnieje możliwość wykupienia treningu personalnego kickboxingu, boksu lub mma.

Karty partnerskie

Honorujemy karty Multisport, Medicover Sport i Fitprofit – pobieramy kaucję 60,00. Kaucja jest zwracana lub przechodzi na kolejny miesiąc, jeśli posiadacz karty uczestniczył regularnie w zajęciach .

r

Regulamin

Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w zajęciach ze sportów walki jest zapoznanie się  z Regulaminem zajęć grupowych w Gym-Fight i stosowanie jego zapisów.

Regulamin zajęć grupowych w Gym-Fight

 1. Zajęcia grupowe odbywają się zgodnie z harmonogramem i są prowadzone w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego KS Gym-Fight Wrocław.
 2. Do uczestnictwa w zajęciach upoważnia  opłacona opłata lub składka miesięczna lub jednorazowa  oraz karty Multisport, Medicover Sport, Fitprofit. Przy korzystaniu z kart partnerskich pobieramy kaucję w wysokości 60,00 w gotówce przy pierwszych zajeciach. Kaucja jest zwracana na wniosek osoby ćwiczącej, jeśli rezygnuje z treningów i nie opuściła więcej niż 2 zajęć w ciągu ostatniego miesiąca . Kaucja przepada, jeśli odnotowane są więcej niż 2 nieobecności w ciągu miesiąca od dnia pobrania kaucji i wtedy , aby kontynuować  zajęcia należy uiścić nową kaucję.
 3. Składka   członkowska lub opłata za zajęcia  ważna jest 1 miesiąc od dnia zakupu.
 4. Osoba ćwicząca oświadcza, że jej stan zdrowia zezwala na uprawianie danej dyscypliny sportu.
 5. Młodzież do 18 roku życia i dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach tylko za zgodą opiekunów prawnych. Zgoda musi być udzielona  przed zajęciami pisemnie.
 6. Każde zajęcia grupowe są prowadzone przez instruktora i należy wykonywać polecenia przez niego wydawane.
 7. Sporty walki są sportem kontaktowym i uczestnik zajęć ma świadomość ryzyka uprawiania takiej dyscypliny. 
 8. W przypadku uszkodzenia ciała lub uszczerbku na zdrowiu z powodu doznanej kontuzji podczas zajęć, ćwiczący nie będzie rościł odszkodowań od Klubu Sportowego  Gym-fight Wrocław .
 9. Z uwagi na duże prawdopodobieństwo urazu podczas walk sparingowych lub zadaniowych, ćwiczący powinni zaopatrzyć się i korzystać z ochraniaczy i kasków. Uczestnictwo w walkach bez odpowiedniego sprzętu odbywa się tylko na własną odpowiedzialność.

Każdy, kto bierze udział w zajęciach jest świadomy powyższych ustaleń i zgadza się na ich przestrzeganie.

KICKBOXING

Dyscyplina sportowa , w której walczy się stosując zarówno ciosy bokserskie jak i kopnięcia. W początkowym okresie rozwoju istniały dwa nurty rozwoju tego sportu: japoński – łączący karate i boks tajski oraz amerykański łączący karate i boks europejski.

Jedną z odmian kickboxingu jest K-1, które jest pośrednią formułą pomiędzy kickboxingiem , a muay thai. Jest to najbardziej popularna i medialna forma walk w stójce.

W naszym klubie treningi ukierunkowane są na formuły ringowe w pełnym kontakcie, w których regularnie odnosimy sukcesy w kraju i za granicą. Treningi odbywają się na różnym poziomie zaawansowania . Dla osób ćwiczących rekreacyjnie i uczących się podstaw kickboxingu przeznaczone są grupy początkujące i średniozaawansowane. Zawodnicy i osoby z długim stażem treningowym trenują oddzielnie i w inny sposób w grupie zawodniczej. Na naszych zajęciach trenują zarówno dzieci, dorośli, kobiety i mężczyźni.

MMA

Mieszane sztuki walki (Mixed Martial Arts) – dyscyplina sportowa, w której zawodnicy walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik. W zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni. Mieszane sztuki walki wyznaczają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki- zapewnienie widowiska sportowego, w którym toczy się walka przy jak najmniejszych ograniczeniach, ale jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka śmierci i ciężkich uszkodzeń organizmu.

Rywalizacja toczy się zarówno w stójce jak i w parterze. W typowych walkach MMA dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia i dźwignie oraz duszenia. O zwycięstwie decyduje nokaut, poddanie się lub decyzja sędziów.

W mieszanych sztukach walki praktykuje się tzw. trening przekrojowy, przygotowujący zawodnika do walki w stójce , w parterze i w zwarciu. Generalnie boks, kick-boxing, muay thai w połączeniu z zapasami, jiu- jitsu, judo, sambo stanowią podstawę każdego treningu sztuk walki. Rzadziej stosuje się elementy karate lub taekwondo.

W Gym-Fight możesz trenować MMA podczas treningu personalnego.