SONY DSC

 

Siła & Wytrzymałość to nowe zajęcia grupowe, które od 19.04.17 znalazły się w naszej ofercie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów stworzyliśmy unikalny system treningu siłowego z wykorzystaniem kettlebell, clubell, ciężaru własnego ciała, piłek lekarskich itp. Zawodnicy KS Gym-Fight Wrocław, którzy odnoszą sukcesy w kickboxingu tym systemem treningowym budują swoją siłę i kondycję. Teraz sprawdzony i skuteczny trening oferujemy wszystkim, którzy potrzebują przygotowania siłowego do innych dyscyplin, osobom, które chciałby dodać coś nowego do swoich programów na siłowni  oraz tym, którzy marzą o lepszej sylwetce.

Trening grupowy to większa motywacja, nadzór instruktora, nauka prawidłowego wykonywania najważniejszych, podstawowych ćwiczeń (martwy ciąg, przysiad ). Na koniec zajęć rozciągamy i rozluźniamy mięśnie i powięzie (mobility).

Koszt miesięczny wynosi 110,00 , w tym możliwość korzystania z siłowni. Posiadacze karty Mulitisport dopłacają 20,00 miesięcznie. Jeśli uczestniczysz w innych grupowych zajęciach w naszym klubie (kickboxing, mma lub kettlebell) możesz wykupić karnet OPEN za 180,00 i ćwiczyć bez ograniczeń.

Poniedziałek i środa 18.30