MMA to jeden z najciekawszych mieszanych sportów walki, który w ostatnich latach stał się dość popularny. Mieszane sztuki walki to nowoczesna forma starożytnego pankrationu z surowymi zasadami i ograniczeniami. W przeciwieństwie do ogólnie przyjętej opinii, MMA nie jest walką bez reguł, ale sportem całkowicie cywilizowanym, w którym obowiązują ograniczenia dotyczące kategorii wagowych, a niektóre techniki walki uznawane są za zabronione do stosowania. Trenując MMA pod okiem trenera personalnego można osiągnąć wspaniałe rezultaty, nie tylko możliwość skutecznej obrony, ale również ukształtowanie pięknej sylwetki.

Trenuj MMA w profesjonalnym klubie sportowym

Czy widziałeś jakie estetyczne i funkcjonalne sylwetki mają zawodnicy MMA? Trudno to zrobić tylko z fitnessem. Historia tego sportu sięga czasów starożytnych, kiedy wiele spraw rozwiązywano pięściami. Walki uliczne zawsze były bardzo popularne, ale rozwój technik walki doprowadził do opracowania specjalnych zasad walki. Tak rozpoczął się rozwój mieszanych sztuk walki – MMA, które dziś są fascynującym widowiskiem.

Zajęcia z MMA w klubie sportowym opierają się na mieszance różnych technik sztuk walki. Jednocześnie dużą wagę przywiązuje się do fizycznej formy wojownika, zwiększa się wytrzymałość, umiejętność wytrwałego zadawania ciosów i szybkiego analizowania sytuacji. Oczywiście dla każdego profesjonalnego sportowca opracowywany jest specjalny program treningowy, który ma na celu pełny rozwój wszystkich mięśni ciała. Intensywne ćwiczenia zaplanowane przez trenera pomogą w prawidłowym uformowaniu masy mięśniowej i uatrakcyjnią Twoje ciało.

W klubie sportowym otrzymasz indywidualny program treningowy. Z tym niesamowitym sportem trzeba zacząć od podstaw, w tym celu został opracowany program dla początkujących. Mieszane sztuki walki z profesjonalnym trenerem personalnym otworzą nowe horyzonty dla samopoznania i pomogą Ci stać się bardziej pewnym siebie.

Dlaczego to działa?

Większość z ruchów MMA imituje ruchy bojowe, takie jak uderzenie kolanem lub obrona ataku. Zostały zaprojektowane tak, aby wytrącać Twoje ciało z równowagi, zmuszając mięśnie do ciężkiej pracy i zapobiegania upadkom. Wynik treningu personalnego MMA? Sylwetka staje się jak zbroja, a także uzyskiwane jest znaczne spalanie kalorii i zwiększona wytrzymałość.

Uwagi. Wykonuj trening do sześciu razy w tygodniu. Wykonuj ćwiczenia w seriach, w razie potrzeby odpoczywając, zanim przejdziesz do następnego. Wzmacnianie siły fizycznej i rozwijanie cech osobowości to podstawa klasycznego treningu personalnego MMA.

Uruchomienie projektu to zakrojona na szeroką skalę inicjatywa popularyzacji sztuk walki wśród fanów sportu. Prowadząc zajęcia trenerzy starają się podzielić własnymi metodami i doświadczeniem, które pomogłyby przygotować nowe pokolenie godnych i silnych ludzi. Uczestnicy MMA uczą się pod okiem trenerów, którzy staną się dla nich mistrzami, mentorami i przyjaciółmi. Zawodnicy są podzieleni na grupy w zależności od poziomu sprawności fizycznej.