Czym jest trening personalny na siłowni? Niezwykle efektywne sesje z trenerem, w których Ty i Twoje cele są w centrum uwagi. Spersonalizowany program szkoleniowy jest opracowywany z uwzględnieniem Twoich życzeń i funkcji, aby uzyskać pożądany rezultat. Z pełną uwagą trenera na poszczególnych zajęciach opracowujesz niezbędne obszary i uzyskujesz wynik odpowiadający potrzebom. Dzięki indywidualnemu podejściu trening jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. A także dla tych, którzy wracają do zdrowia po kontuzjach.

Ćwiczenia na siłowni pod okiem trenera personalnego

Program budowany jest indywidualnie dla każdego klienta. Posiadamy doświadczonych trenerów, dzięki czemu mogą łączyć różne dyscypliny, szkoły, kierunki i prowadzić jak najbardziej efektywny trening.

Co można osiągnąć?

 • W trakcie treningu tworzymy smukłe ciało.
 • Pozbywamy się zacisków mięśniowych i bólu pleców, łagodzimy napięcie.
 • Uczymy się rozumieć nasze ciało, koncentrować się na doznaniach w trakcie treningu. I fajny bonus – odrywamy się od codziennych zmartwień

Regularne ćwiczenia na siłowni kształtują mocne mięśnie i idealne proporcje sylwetki, to tutaj tworzony jest fundament dobrego zdrowia, stabilności fizycznej i psychicznej. Ale wszystkie rodzaje aktywności fizycznej wymagają uwagi profesjonalistów, zwłaszcza jeśli chodzi o początkujących odwiedzających siłownię. Tylko trener personalny wie, jak pomóc Twojemu zdrowiu bez szkody dla Ciebie. Z osobistym mentorem wynik osiąga się kilka razy szybciej niż przy niezależnym treningu.

Trener opracowuje specjalny program zgodny z indywidualnymi cechami danej osoby. Przy sporządzaniu planu treningowego brane są pod uwagę wiek, płeć, występowanie chorób przewlekłych, a przede wszystkim cel sprawnościowy, w osiągnięciu, którego musi pomóc trener. Opiekun udziela zaleceń dotyczących diety dla początkujących, pomaga dobrać sprzęt do ćwiczeń, ustala optymalny stopień obciążenia oraz kontroluje prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. Trening personalny pozwala zminimalizować ryzyko kontuzji.

Trening personalny przyspiesza realizację swoich marzeń

Trening personalny jest szybszy, bezpieczniejszy, fajniejszy i bardziej systematyczny. Oprócz tego wszyscy trenerzy osobiści są przyjaźni, bardzo motywujący i prowadzą Cię krok po kroku do celu. Trener personalny pomoże Ci pokonać samego siebie, co przyczynia się do sukcesu w codziennych czynnościach.

W treningu personalnym trener:

 • Wybiera odpowiednie ćwiczenie i obciążenie.
 • Naucza prawidłowej techniki ćwiczeń.
 • Ustawia intensywność treningu.
 • Tworzy niezbędny plan treningowy.
 • Motywuje i sprawia, że trening jest interesujący.

Trening personalny kickboxingu

Ten rodzaj sztuk walki pojawił się w Ameryce w drugiej połowie ubiegłego wieku. Ciekawostką jest to, że sama nazwa kickboxing jest tłumaczona tylko jako boks z kopnięciem, ale stworzył ten termin Chuck Norris, który biegle posługiwał się tą taktyką walki. W kickboxingu elementy boksu i karate przeplatają się harmonijnie. Nieco później rozwinęła techniki inspirowane taekwondo i wushu. Przeciwnicy mogą uderzać się obiema rękami i stopami.

Indywidualny trening personalny kickboxingu pomaga rozwijać:

 • Reakcja prędkości.
 • Wytrzymałość.
 • Stabilność psychologiczna.
 • Elastyczność.
 • Koordynacja.

Trening personalny kickboxingu – na start nigdy nie jest za późno

Na treningi personalne kickboxingu zapisują się ludzie w różnym wieku. Takie zajęcia są odpowiednie dla każdego, kto decyduje się nie tylko na wzmocnienie swojego ciała, ale także na poprawę zdrowia, sprawności fizycznej i witalności. Na start nigdy nie jest za późno, profesjonalni trenerzy personalni w trakcie zajęć są w stanie nauczyć każdego początkującego pewnej bazy i rozwinąć poważniejsze profesjonalne umiejętności walki.

Sportowcy chcący poprawić efektywność przygotowań do oficjalnych zawodów również korzystają z indywidualnych treningów kickboxingu. Nie wstydź się, że na tle bardziej doświadczonych wojowników będziesz wyglądać niezręcznie. Utrzymujemy komfortową, przyjazną atmosferę w hali kickboxingu, aby początkujący czuli się jak najbardziej pewnie i uczyli się od swoich kolegów. Klub sportowy jest otwarty dla mężczyzn i kobiet: indywidualne sesje z trenerem pozwolą odkryć naturalny potencjał każdego zawodnika i rozwinąć jego talenty.